DFR4-30-050-1-G-24V
Artikelnr: 167.0469
Diffuse Belichting
DFR SERIE - Diffuse ringbelichting
Technische specificaties: Klik hier om te downloaden
Verlengkabel
345,00
(Prijs excl. btw)
EAN
Type belichting
Diffuse
Vorm
Ring
Hoek
30
Voltage Input
24V
Kleur
Groen
Maat
50
Merk
TMS Lite
Series
DFR
Specificaties
- Kleur Groen
- Lengte 50mm
- Hoek 30°
- Continu en strobe toepassingen
- Belichtingskabel 500mm
Technische Informatie
24V DC Input Power
Voltage/Watt
24V / 2.60 W (Groen)  -   108 mA