LBRX-00-120-3-G-24V
Artikelnr: LBRX-00-120-3-G-24V
Directe Belichting
LBRX SERIE - Efficiënte rechthoekige balk belichting
Toepassingen: algemene belichting, labelinspectie, OCR/OCV inspectie, codeherkenning
Technische specificaties: Klik hier om te downloaden
(Prijs excl. btw)
Type belichting
Directe
Vorm
Balk
Hoek
0
Voltage Input
24V
Kleur
Groen
Maat
120
Merk
TMS Lite
Series
LBRX
Specificaties:
- Kleur Groen
- Grootte 120mm
- Hoek 0°
- Continu en strobe toepassingen
- Belichting kabel 500mm
Technische Informatie:
24V DC Input Power
Voltage/Watt
24V / 3.02 W (Groen) - 126mA