LSW-45-070-3-W-12V
Artikelnr: LSW-45-070-3-W-12V
Directe Belichting
LSW SERIE - Hoog geconcentreerde ringbelichting
De LEDs zijn zo gerangschikt dat er een gecentreerd licht wordt uitgezonden.
Toepassingen: label inspectie, object belichting, substraat inspectie
Technische specificaties: Klik hier om te downloaden
(Prijs excl. btw)
Type belichting
Directe
Vorm
Ring
Hoek
45
Voltage Input
12V
Kleur
Wit
Maat
70
Merk
TMS Lite
Series
LSW
Specificaties
- Kleur Wit
- Grootte 70mm
- Hoek 45°
- Continu en strobe toepassingen
- Belichtingskabel 500mm
Technische Informatie
12V DC Input Power
Voltage/Watt
12V / 3.11 W (Wit) - 259 mA