DFR4-30-100-1-G-24V
Item No.: 167.0479
Diffused Illumination
DFR SERIES - Diffused angular ring illumination
Full technical specifications: Click here to download
Extension cable
471,00
(Price excluding VAT)
EAN
Type of illumination
Diffused
Shape
Ring
Angle
30
Colour
Green
Voltage Input
24V
Size
100
Brand
TMS Lite
Series
DFR
Specification
- Colour Green
- Length 100mm
- Angle 30°
- Continuous and Strobe Applications
- Lighting Cable 500mm
Technical Information
24V DC Input Power
Voltage/Watt
24V / 5.40 W (Green)    225 mA