DFR4-30-130-1-B-24V
Item No.: 167.0483
Diffused Illumination
DFR SERIES - Diffused angular ring illumination
Full technical specifications: Click here to download
Extension cable
545,00
(Price excluding VAT)
EAN
Type of illumination
Diffused
Shape
Ring
Angle
30
Colour
Blue
Voltage Input
24V
Size
130
Brand
TMS Lite
Series
DFR
Specification
- Colour Blue
- Length 130mm
- Angle 30°
- Continuous and Strobe Applications
- Lighting Cable 500mm
Technical Information
24V DC Input Power
Voltage/Watt
24V / 7.18 W (Blue)      299 mA